Meer over T is for Tech

T is for Tech is een samenwerking van technisch bedrijfsleven, (technisch) onderwijs en overheid. Samen staan we voor Talent, Toekomst en Trots en laten we jongeren kennismaken met het brede werkveld van techniek. T is for Tech voert het programma Sterk Techniekonderwijs voor de regio Amersfoort e.o. uit.

De samenwerkingspartners
We zijn trots op alle organisaties die samen met ons techniek zichtbaar maken in de regio.

Het Projectteam

Naam  Functie Organisatie Email
Petra Posthouwer T is for Tech Schoolcoördinator Corlaer College pposthouwer@corlaercollege.nl
Carmen Huisman

T is for Tech Schoolcoördinator

NXT Maarsbergen carmen@tisfortech.nl
Wilfred Uijl T is for Tech Schoolcoördinator Van Lodenstein College uwhf@vanlodenstein.nl
Patrick Schaap T is for Tech Schoolcoördinator Het Element patrick@tisfortech.nl
Mark Sangers T is for Tech Schoolcoordinator Beukenrode Onderwijs m.sangers@beukenrodeonderwijs.nl
Bob Hofman Projectleider OWL 1 T is for Tech bob@tisfortech.nl
Carmen Huisman Projectleider OWL 2 NXT Maarsbergen carmen@tisfortech.nl
Sieger van Looijengoed Projectleider OWL 3 T is for Tech sieger@tisfortech.nl
Niels Wanner Projectleider OWL 4 T is for Tech niels@tisfortech.nl
Johan Wilbrink Projectleider OWL 5 Van Lodenstein College johan@tisfortech.nl
Ariën Stomphorst Financiële ondersteuning Van Lodenstein College arien@tisfortech.nl
Monique Janssen Back Office T is for Tech monique@tisfortech.nl
Gerard den Besten Programmamanagement T is for Tech gerard@tisfortech.nl
Marleen Schrijver Programmamanagement T is for Tech marleen@tisfortech.nl

 

De Stuurgroep

Naam Functie Organisatie
Jan Kleijbergen Directie vmbo, penvoerder Van Lodenstein College
Ronald Schaefer Directie vmbo Corlaer College
Jenny Oldenhuis Directie vmbo NXT
Koen Janssen Directie vmbo Het Element
Martha Roos Directie vso Beukenrode Onderwijs
Grada Krukkeland Afgevaardigde bedrijfsleven Lomans
Timo Jansen Afgevaardigde opleidingsbedrijven Bouwmensen Amersfoort
Eric Holtman Afgevaardigde MBO Tech College ROC MN
Annette Vermaas Afgevaardigde vmbo Aeres (v)mbo Nijkerk
René van de Broek Afgevaardigde PO KPOA

 

Meer informatie?

T is for Tech
Hardwareweg 15
3821 BL Amersfoort
info@tisfortech.nl
033 234 0450

Neem contact met ons op.